laserravi parkinsoni haiguse korral 07.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen käinud 1 kord kuus poole aasta jooksul Helsingis erakliinikus laserravil.
Põen 1996.aastast parkinsoni tõbe.Olen 52 a.naisterahvas.
Laserraviga mõjutatakse erinevaid punkte seljal,jalgadel,peas.
Paremaks läinud ei ole.
Hiljuti kukkusin kokku,kaotasin hetkeks teadvuse (varem pole seda juhtunud) ja nüüd sooviksin teada,kas laser võib kahjustada aju?Kuna nõrkus ja minestamine võib olla ka seotud mingi kõhuviiruse mõjuga,mis mind praegu kimbutab,siis ma ei suuda otsustada,kas minna järgmisele ravile Soome.
Minu närviarst vastas,et ta ei oska laserravi kohta midagi öelda.
Tehti põhjalik vereuuring,mille vastused varsti saan.
Jään ootama teie arvamust .
Kõike head soovides...

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuna Eestis laserravi ei teostada, puudub siin ka asjakohane kogemus. Esitage küsimused Helsingi erakliinikule.

Dr. Ain Pajos