Poja lapsepõlve trauma. 10.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

17 aastaselt sai mu poeg peapõrutuse.Pojal oli koljus mõra ja kaotas umbes kolmeks minutiks teadvuse.Arst keelas talle alkoholi eriti suurtes kogustes pruukida.Peale seda traumat hakkas ta tegelema ujumisega.Nüüd on ta 27 aastane abielus mees.Spordiga enam ta ei tegele ja selle asemel pruugib ta tihti alkoholi.Juhtub et on isegi tsüklis oma naisega.Kas noorelt saadud trauma saab tekitada tal tüsistusi.
Tänan tähelepanu eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tüsistused peale rasket aju-kolju traumat tekivad tavaliselt 1 aasta jooksul.

Dr. Ain Pajos