surisevad jalad 04.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen 59 aastane naine tallinnast ,olen üleelańud l983 aastal infarkti ,1998 aastal on opereeritud sapp ja sapijuha 2 korral laiendatud. Olen suutnud elada nii ,et pole nagu eriti vigagai olnud aga 2004 .aasta sügisel suri mul abikaasa, peale selle olin kaks nädalat suhteliselt rahuli kuid siis hakkasin tundma kohati hirmuhoogusid mis ei lase isegi ööseti magada ,mulle kirjutati välja ravim coaxil ,algul nagu see aitas aga hiljem ei saa nagu aru.Olin nüüd veebruaris taastusravil seal määrati mulle masaaz,ravivõimlemine,pärlivann ja laserravi paremale õlale ,kuna see on mul valulik. Taastusravilt tagasi tulles oli esimene nädal normaalne aga nüüd juba nädal surisevad mul jalad ja isegi sõrmed, see on selline tunne nagu peale selle kui teil on mõni liiges surnud ja nad surisevad . Äkki oskate mulle midagi nõu anda ja millise arsti poole peaks pöörduma või on see kõik närvidest kuna olen väga erutatud. Tänades susanne.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on depressiivne seisund ja sellest tingitud mitmesugused häired.
Soovitan neuroloogi või psühhiaatrit.

Dr. Ain Pajos