Polüneuropaatia 03.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist .Oleks selline küsimus ,et millised oleks polüneuropaatia esimesed sümptomid(olen kuulnud et jalad muutuvad nõrgaks jne ,kas need sümptomid puudutavad mõlemaid jalgu või siis aint ühte jalga)? Kui suhkruhaigus puudub ning teised kroonilised haigused kui suur on võimalus haigestuda?

19a noormees

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pikemaks ülevaateks ei ole õige koht. Variante on väga palju. Pöörduge perearstile.

Dr. Ain Pajos