peavalu ja nägemine 18.02.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Lgp dr Pajos,

Minu mure seisneb selles, et umbes kuu aega on mul pea nö paks ja vahetevahel ka valutab, valu kiirgub mõnikord paremale, mõnikord vasakule ja mõnikord keskele. Valu ei ole väga tugev. Hommikuti ärgates tunnen kukla piirkonnas häirivat tukslemist. Samuti on mul muutunud imelikuks ka silmanägemine. Silmaarst vaatas üle ja ütles, et limaskesta põletik, nüüd on põletik pisut taandunud, kuid silmad on muutunud valusaks (kõige ebamugavam on vaadata üles), valgustundlikud ja natuke hägused (eriti arvutiekraani vaadates), samas lugeda saan. Natuke aega tagasi, kui silmadega veel probleeme polnud, vaatas mind peavalude tõttu, mis alguses olid tugevamad, üle neuroloog, tehti ka kompuuteruuring peast, aga miskit ei selgunud.
Kas tegu võib olla neuroloogilise probleemiga (millisega) ja kas peaksin uuesti külastama neuroloogi?
Ette tänades, N 25 a.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kompuuteruuring ei selgita peavalu põhjust. Kas neuroloog ka ravi määras?
Kui põhianalüüsid on korras ja probleem püsib, tuleks pöörduda meie vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591