krooniline pingepeavalu 12.02.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Arst kirjutas Anafranili, kuid seda ei saanud kuidagi võtta. Kõht läks nii kinni, süda kloppis koledasti ja üldse läks enesetunne nii halvaks, lõpetasin. Nüüd prooviks läheb kolmas nädal Coaxili. Praeguseni ei tunne küll midagi, et vähegi oleks pinge peast kadunud. Magan ka üldiselt väga halvasti, pinnapealselt ja hommikul ärkan roidununa. Varem sai proovitud Cipramili ja Ciralit. Need tegid jälle nii erksaks, et uni läks ära juba öösel kell kolm ja olin üleval. Millist AD soovitaksite Teie veel proovida? Kindlasti on selliste kaebustega olnud ka teisi.
Peavalu on kestnud üle 10 aasta. Mitte küll nii hullult, et tapaks, kuid väga häiriv ikkagi.
Kõike head soovides, 54 aastane naine

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selleks, et ravimit soovitada pean olema kindel diagnoosis. Kirja teel on see võimatu. Küsige kõike eelnevat ravimit soovitanud arstilt.

Dr. Ain Pajos