valu seljas 04.02.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Röntgen näitas, et selgroo lülil on vist kild väljas. Täpsema uuringu vastuse saab paari nädala pärast. Kuidas peaks ennast hoidma, et asi hullemaks ei läheks? Kas võib jätkata tavapärast elu?
Parimate soovidega
Eve

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui trauma oli eile, tuleks ca. kuu olla liikumisega ettevaatlik. Kui trauma ole 1 a. tagasi võite teha kõike.

Dr. Ain Pajos