Punastan aga olen alles 9 29.01.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

palun vastke mu küsimusele täna, sest oleks hädasti vaja..olen alles üheksa ja punastan, ma ei julge järgmine nädal kuskile klassi ette minnagi sest juba ma tean et ma punastan.:( kas on olemas mingit ravi? ükskõik millist ütelge.olen lugenud teie eelmiseid vastuseid ja pole oma küsimusele vastust saand aga te tundute kuidagi selline kuri.vabandsut.loodan et vastate.olen meeleheitel :(:(:(:(:(:(

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Punastamine on normaalne reaktsioon. Seda välja ravida ei saa. Ülereageerimist aitab vähendada regulaarne karastamine ja sport.
Pea nõu ka psühholoogiga.