Valu puusaliigestes 16.03.01 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

52 aastane mees. 7 aasta tagasi seljaaju (12. lüli) vigastus. Täpselt üle päeva valud puusaliigestes. Tahaks teada põhjust ja ravi selleks.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tänan Teid esitatud kusimuse eest!

Valude p?hjuseks puusaliigeses v?ib olla: Radikuliit ( kompressioon / ärritus L4 närvijuure piirkonnas) voi ortopeediline patoloogia ( puusaliigese patoloogia).

Selleks, et p?hjust välja selgitada, peate pöörduma neuroloogi, ortopeedi v?i oma perearsti vastuv?tule.

Raviks kasutatakse sagedamini mittesteroidseid p?l. vastaseid preparaate ( näit. Ibuprofeen ), RKK-d, lokaalselt salve jne.

Palun pidage meeles, et tablettide tarvitamine pole näidustatud enne, kui valu p?hjus on selge!

Lugupidamisega,