kummaline valu kõrva piirkonnas 18.01.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

kannatan neljandat päeva ja ööd kummalise nö. kõrvavalu käes. Algas asi väikestest pistetest kõrvalestas, nüüd on pisteline valu liikunud kõrva taha ja läheb kogu aeg hullemaks, parem näopool on kummaliselt tundlik, hell selline.
Perearst ütles, et kõrvapõletik ei ole.Mis see siis võib olla? Igal juhul väga piinav, sest ei lase öösiti magadagi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on kuklanärvi ärritus mis kiirgab valu kõrva taha. Algul tuleks siiski külastada kõrvaarsti.
Dr. Ain Pajos