näo kolmiknärvi põletik 13.01.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Ravisin augustis 2004 näo kolmiknärvi põletikku. Sellest ajast siiani on vasema näopoole ja poole keele külmetus(või kõrvetus?) tunne, mis õhtuks väsitab ja vaevab pea täiesti ära. Nov.kuus neoroloog kirjutas AD, aga see ka ei aita. Dets. sain õlakaela ja selja massaaži 10 korda, see võttis ära pideva kuumade sipelgate tunde põsest. Kas tohib teha sel juhul ka massaaži näole ja peale. Vasak pool on kuidagi tuimavõitu, vasaku silma nurgas on pidev venitus (vajutus)tunne.
Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui näolihastes vastutahtelisi tõmblusi ei esine, võib teha massaazi näole.

Dr.Ain Pajos