Valu õlas ja käsivarres 23.12.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mure on järgmine. Olen 30 aastane mees.
Juba aastaid(7-8) on seljas vasaku abaluu ümber valud. Kord kaovad ja tulevad jälle. Kuna tegelen ka aktiivselt spordiga siis on just vasak seljapool õlg ja ka käsivars järgmisel päeval väga valusad. Samas ajab see pingesse ka kaelalihased, mis omakorda põhjustavad peavalu. Samuti olen sellistel juhtudel väga kergesti ärrituv .
Kui olen teinud ülakehale ja kätele jõutreeningu siis parema poole lihased on juba 24 tunni möödudes taastunud ja korras, kuid vasak pool on valulik mõnikord 5-6 päeva.
Kõige imelikum kogu lo juures on aga see, et vasak abaluu ümbrus ja vasak õlg ning käsivars jäävad valusaks peale sugulist vahekorda ja on seda siis nii 3-4 päeva .Mõnikord ei kannata vasaku käega isegi autorooli keerata. Samuti onlen peale vahekorda järgmistel päevadel väga närviline ja kergesti ärrituv
Perearst on teinud seljapilte kuid tulemust pole olnud. Üks alternatiiv meditsiini esindaja arvates on tegu mingi kolmiknärvi häirega.
Kui valu on olnud abaluu õmbruses siis pistab ta ka läbi keha ja olid kahtluse, et on südames pisted. Süda on nüüdseks kontrollitu ja õnneks korras.
Kust võiks sellisele murele abi saada. Olen seda aastaid kannatanud, kuid nüüd väljub asi juba kontrolli alt

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Rõ ülesvõtted kaelalülidest 2s suunas.
Konsultatsioon.
Tel 6 748 591
Dr. Pajos