Nõrkus 01.12.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Eile küsisin teilt ja küsimuse sisu oli selline "Küsimus selline, et sünnitasin neli kuud tagasi nüüd on 1kuu olnud pidev nõrkus 34,2 kuni 35,8 , samas on ka tasakaalu häired, suruvad peavalud otsmiku piirkonnas ja tugev väsimus ja külma tunne ja ka iiveldus. perearst tegi vereanalüüsid ja ütles et kõik korras ainul sete 20 , vererõhk on 130/90. Soovitas minna neuroloogile, äkki oskate öelda kas on üldse mõtet, kuna aja sain naguinii alles 20 jaanuariks" Aga kas oskate öelda millega tegu või mida üldse kahtlustada ja kas võin jätkata imetamist või peaksin lapsele rinnapiima asendajat andma hakkama?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla depressiivsest seisundist tingitud regulatsioonihäiretega. Rinnapiima asendajat ei ole vaja.

Dr. Ain Pajos