põletavad hood rinnus.kätes ja peas 16.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Käisin neuroloogi västuvõttul.Kasutan nüüd antidepressante.
Öösel ärkasin sellepeale,et nagu valati tulise veega üle.See on selline imelik tunne nagu tulised sipelgad jookseks üle, rinnus,kätes ja peas. Siis läheb üle ja kui lähen pikali siis uuesti.nii olin viis tundi üleval ei julgenud magama jääda.
Kas see tuleb närvidest või on midagi muut. EKG on tehtud,korras.
Peas on veel rõhumis tunne nagu veresooned aheneksid. Kurku tekkib tükk ja on raske hingata. Pea ringlus. Tablette kasutan kaks nädalad.

Tänan.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsige närviarstilt kelle vastuvõtul käisite, või tulge konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos