kohutav peavalu 15.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Istusin üleeile kodus. Äkki tunnen, et pea hakkab valutama. Hakkaski. Ja nii kõvasti hakkas valutama, et oli tunne nagu ..Võtsin siis ibuprofeeni - üldse ei mõjunud. Süda läks pahaks. Ma lausa oksendasin. Peavalu oli nii tugev. Algas see kell pool kolm päeval ja lõppes õhtul hilja. Diclofenak aitas lõpuks.
Mis see olla võis? kas lihtsalt migreen või miskit hullemat?
On ka teada, et mul oli sündides trauma olnud. Kas see nö. lööb nüüd välja? Olen 27 aastane.
Parimate tervitustega,
S.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui nüüd olete võimeline lugema ja kirjutama, oli tegemist migreenihooga.

Dr. Ain Pajos