Kõrvetustunne vasaku jala tagaküljel. 15.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba pikemat aega esineb mul vasaku jala tagaküljel (reis, säär) imelik torkiv tunne. Otseselt ei valuta, aga on ebamugav, ei lase õhtlu magama jääda, selline tunne nagu oleks nõgesega kõrvetanud või nagu jookseksid sipeldad mööda reit ja säärt. Kas selline asi võib olla tingitud mingist närvipõletikust või on tegu hoopis vereringehäiretega?
Loodan, et osakate mind pisut aidata ja soovitada määrimiseks mõnda rohtu.
Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mõlemad põhjused on võimalikud.

Dr. Ain Pajos