punetavad käteliigesed 09.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen 17 aastane poiss ja mu sõrmeliigesd punetavad jubedalt. Rematoloog ütles peale vereproovi, et kõik on korras. Perearst ütles, et pole sul viga midagi. Aga mu käed on nii koledad . isegi peopesad on punased kogu aeg. hommikuti on sõrmed tuimad ja valutavad. Ma ei tea kuhu pöörduda veel, sest keegi ei usu, et mul midagi viga on... Palun, kuhu pean pöörduma!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui sul on ka seedehäireid, tuleks pöörduda sisehaiguste arsti poole.

Dr. Ain Pajos