ärevushäirest... 01.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Sooviks teada,kas oleks tark käia selle probleemiga ka neuroloogi vastuvõtul.Ärevushäire ja sellega seonduv(depressioon,foobiad jne) on mind piinanud juba kokku 10 aastat.Olen tarvitanud periooditi erinevaid AD-sid,kohati neist abi saanud,paremini aitasid esimestel aastatel.Nüüd juba kipub igal sügisel haigus tagasi tulema ,kõik talveperioodid lausa piinlen ja üksi rohi päris terveks enam ei tee.Kunagi pole ma käinud veel neuroloogi juures,kõige paremate psühhiaatrite juures aga küll.Kas neuroloogil käimisest võiks veel abi loota???Olen 36 a n.Täna ette.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on psühhiaatrilise probleemiga. Tuleks leida psühhiaater kes on spetsialiseerunud ärevushäirega seotud probleemidele.

Dr. Ain Pajos