vasak rindkere ... 25a 26.10.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,mul on selline mure,et umbes pool aastat tagasi hakkasin tajuma imelikku tuima valu vasaku abaluu piirkonnas(vahel oli ka nagu mingi liigutusega seotud),on nagu rohkem pakitsus või midagi sellist.Vasaku rinna pealt ka nagu pakitseb ja vahal katsudes on nagu mingi sõlm ag siis teinekord jälle ei leia seda sõlma üles ja ca nädal enne päevi annab see eriti tunda(ma mõtlen rinda)...sõbranna arvab ,et mõtlen selle sõlmekese rinnas ise välja ,sest vahepeal ma seda lihtsalt ei leia ...õlad ,kael ja jalad ja naksuvad ja kaelal on selline imelik pinge tunne ,et tahaks koguaeg lihaseid pingutada.
Ja siis veel selline kõsimus ,et kas haiged hambad võivad põhjustada liigese probleeme? Suur tänu!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Rinda tuleks näidata mammoloogile.
Hambajuurealused põletikud võivad olla seoses liigestevaevustega.

Dr. Ain Pajos