Valud 4. ja 5. selgroolüli piirkonnas 06.10.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Käisin tegemas selgroo pilt ja sealt selgus, et minu selgroo 4. ja 5. lüli on moondunud. Rohkem mulle midagi ei öeldud ega edasi kusagile ei soovitatud minna. Nüüd valutab selg pidevalt, kael raksub ja pea käib ringi. Selline tunne on, et veri ei jõua pähe. Milles on asi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui tervis on halb tuleb minna arsti vastuvõtule.
Dr Ain Pajos