rasedus ja seljaoperatsioon 29.09.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas seljaoperatsiooni labinud naine tohib rasestuda ja kas ta suudab last ka kanda.operatsioon oli 4aastat tagasi ja vahest selg valutab(kui teed sundasendis monda tood voi pikalt istud) OLen 2 last synnitanud ja nyyd oleks soov kolmas saada kuid ei tea kas selg vastu peab?Aitahh

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Seljaoperatsioon (diskiprolaps) ei ole takistuseks rasedusele ja sünnitusele.