Pea masseerides valus 13.09.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
olen 30.aastane naine ning minu küsimus on: millest võib olla tingitud, et pea küljed natuke kõrgemal kuklast on isegi õrnalt masseerides valusad? Peavalusid eriti ei esine, küll aga valutavad ja "ragisevad" nii õlad, kael kui ka selg, samuti on mul peale sünnitust (aasta tagasi) olnud pidev depressioon.
Ehk oskate millegagi seda seletada või siis öelda, kelle poole oleks mõistlik Tartus selle probleemiga pöörduda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lihaspinge kaelas ja kuklas põhjustab kroonilist valu samas piirkonnas. Massaaz hoolimata protseduuri valulikkusest tihti aitab.

Dr. Ain Pajos