Peavalud milles olen vaevlenud .. 06.07.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Tahaks leida süüd ja abi .Olen pool aastat vaevlenud peavaludes,hiljuti läksid ka sörmed kangeks ja on valulised.
Kuna elan Soomes ja olen siinsete arstidega otsinud süüd ,kuid kahjuks tulutult.
Täna sain kaela piirkonnast vöetud pildid ja seal oli näha et kaelalüli 4-5 vahe on kitsenenud (soomekeeles see kölab järgmiselt, kaularangossa 4-5 nikaman juuriaukko kaventunut) Kas ja kust vöiks saada abi ? Ootan Teilt kiiret vastust,suured tänud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tel 6748591
Dr.Ain Pajos