Ribid 01.07.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minul on juba mitu päeva ribides tunda valu.Alguses ei saanud öösiti isegi mitte end voodis liigutada öieti ja valu oli paremal pool.Nüüd aga vasakul.Naerdes on valu tunda ja vahest ka hingates.Hetkel istudes lööb kah valu ribidesse sisse aga pävaks taandub valu.Köige halvem on öhtuti ja hommikuti.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjus võib olla lülisamba rinnaosa muutustes mis põhjustavad roietevahelise närvi valu.
Tuleks teha rö. ülesvõtted selgroo rinnaosast ja tulla neuroloogi vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos