Üldine mure 21.06.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mina olen 23a .Mind on juba aastaid vaevanud üks tervislik häire ja ma ei tea ,millest see tuleb!
Nimelt juhtub mul vähemalt kord kuus ,kuid mitte kindla aja tagant selline häire:
Kõige pealt hakkab silme eest virvendama ja ma näen küll aga vaid kogusid,seejärel hakkab pea valutama ning siis järgemööd sureb vasak käsi ära siis läheb surin üle näo piirkonda.Kõige sellega kaasneb üldine nõrkus ja iiveldustunne!See ei juhtu vaid püsti seistes seda on ka juhtunud lihtsalt töölaua taga istudes.Nüüd kordus sama juhtum eile(20.06).Eelmine päev oli mul väga halb olla ning kogu aeg iiveldas.Järgmisel hommikul tundus juba enamvähem aga nii kui ma välja läksin hakkas silme ees virvendama ning läks edasi nagu ma juba eelpool mainisin.Lõpptulemusena ei seisnud mul enam isegi hommikul söödud toit sees ja terve järgneva õhtu ma vaid oksendasin.
Ma ei te millest selline asi üldse tuleb.Äkki on mul võimalik seda kuidagi ära hoida?!
Teie vastust ootama jäädes,

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See on klassikaline nn. auraga migreen, tõenäoliselt pärilik hootine peavalu.
Ravi valuhoogude vastu on olemas.
Tulge konsultatsioonile.

tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos