Sügelemine enne magamaminekut 15.06.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist lugupeetud Dr Ain Pajos.

Miks sgügeliste korral tekib sügelus alati enne magamaminekut?
See häirib und!
Kas unerohud aitaksid?

-----------------------------------

samuti miks urtikaaria puhul tekib vahel raske hingamis tunne,õhupuudus jne.kas urtikaaria on seotud siis astmaatilises osas.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sügelised on nakkushaigus, rohtu saab ka perearsti käest.
Urtikaaria ja raskenenud hingamine on ülitundlikkusreaktsiooni erinevad avaldused. Hingamishäire on potentsiaalselt ohtlik. pöörduge allergoloogi poole.
Dr. Ain Pajos