tasakaaluhaired 08.06.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

3 nadalat tagasi avastasin, et ei saa voodist tousta, silme ees laks mustaks, pea kais ringi. See kestab siiamaani. Paeval on tasakaaluhaired. Kain ravivoimlemas, et kaelapiirkonda treenida, kuna on palju arvuti taga istumist. See ei ole aidanud. On ka krooniline narvipoletik abaluu all, mis kiirgab valu korvani. Kas tegu on vereringehairetega voi lihaspingetega, kas on insuldi oht?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Nendele küsimustele saab vastata vaid peale läbivaatust. Tulge konsultatsioonile.
Tel. 6748591
Dr. Ain Pajos