Veresoonte uuring 06.06.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas on õige,kui neuroloog väidab,et pea veresoonte uuringut enne teha ei saa,kui oled insuldi saanud? Meil vähemalt kohalik neuroloog väidab nii,muud peauuringuid on saadud küll Tartus tehtud.Kas on vajalik külastada uut neuroloogi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pea veresoonte uuring eeldab nõela ja kanüüli viimist aorti ja kontrastaine süstimist, mis on seotud riskiga, mida asjatult ei võeta.

Dr. Ain Pajos