PNET -Primitive Neuroectodermal Tumor 06.06.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Minu tytrel (4,5 aastane) eemaldati 28ndal mail Halvaloomuline ajukasvaja- labimoduga 7cm.( vasakus ajupooles) Peale nadalast ootamist saime teada et Tal on Yks halvimates parim kasvaja- PNET. Nyyd Esmaspaeval laheme tagasi haiglasse ja otsustasime Chimotherapy kasuks. Oleme hirmul ja ei tea mida oodata. Elame Ca, orange countys ja haiglas kus me viimasel ajal tihedad kylalised on kutsutakse CHOC( childrens hospital of orange county). Olen labi lugenud arvatavasti koik mis seda haigust puudutab kuid ikka ei saa rahu kas teeme oige otsuse- valiku voimalus on keemia/kiiritus ravi kombinatsioon voi Keemiaravi yksinda. Loodame ainult et ta kuulub selle 50% sisse kes suureks kasvavad, abielluvad ja toovad ilmale terve hulga jarglasi. :)
Akki on teil eestikeelset informatsiooni seda tyypi kasvaja kohta?
Diana

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõige õigem lahendus on küsida kõike opereerinud ja ravinud arstilt , kes on üksikasjadega tuttav.
Dr. Ain Pajos