kas on lootust 29.05.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen ema ,kelle pojal on 5ja 6 kaelalüli murd. alakehale ei toetu. kuigi tunneb, milliseid varbaid katsun.teen talle pidevalt nõelravi ja ta tundlikus on silmaga nähtav.kuidas suhtute sveitsi professori ravisse. kas annate mulle mingit lootust,seda on jube taluda.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere,
aitäh küsimast! Väga raske on vastata, sest küsimusest ei selgu kui palju aega on murrust möödas, mis põhjustas murru tekke? Kas laps saab jalgu liigutada? Kui, siis millises ulatuses? Arvan siiski, et kõige paremini oskab sellele küsimusele vastata Teie last raviv neuroloog. Väga oluline on kompleksne taastusravi.
Lugupidamisega,
dr. Katrin Otsalt