käe verevarustuse häire??? 24.05.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 43 aastane mees. Paar päeva tagasi, hommikul ärgates tundsin, et vasaku käe väike sõrm on "surnud". Selline tunne tekib näiteks siis, kui käsi on pikka aega keha all olnud. Nagu nõeltega torgitaks. Masseerides tavaliselt taastub verevarustus ja valu kaob. Minul aga nii ei juhtunud. Torkiv valu liikus edasi järgmisesse näppu ja ka käelaba paksemasse serva. Valutavad näpud on normaalset värvi, veidi paistes ja küünte kohal on näha esimesel lülil lillakas võrustik. Mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Käe kõverdamisel ja sellel lamamisel võib traumeeritud saada üks käenärvidest mis põhjustab eeltoodud vaevusi. Külastage närviarsti.

Dr. Ain Pajos