Ei leia probleemi 08.04.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Küsimus on selles, et ei leia lahendust oma terviseprobleemile. Nimelt mõned nädalad tagasi märtsi alguses kogesin sellist olukorda: täiesti rahu olekus tekkis tekkisid värinad, peas tekkis surisev tunne, nina peal hakkas rõhuma ja kõrvad läksid lukku. Üks põsk nagu "suri ära" , reied läksid kuumaks. neelata oli raske ning oli suruv tunne rinnus. Läksin selle probleemiga Mustamäe haiglasse valveosakonda. Kuna klell oli ligi üksteis õtul, siis seal ei olnud arste kohal ja mulle anti rahustit ning saadeti koju.
Mul on olnud ka kilpnäärmega probleeme - hormoonanalüüsi, mille sai perearst teha tulemused olid korras. Endokrinoloogile on aeg alles 20.aprillil.
Käisin neuroloogi juures, seal targemaks ei saanud.
Kardioloogi vastuvõtul öeldi, et ka süda on korras.
Nüüd oln 3 päeva end imelikult tundnud, pea käib ringi, käed värisevad ning üleeile oli sarnane olukord nagu eelpool kirjeldasin. Kuid nüüd on nii, et tunnen end terve päev kehvalt mitte vaid õhtul rahuolekus.
Mida peaks tegema? Kelle poole pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegu paanikahäirega. Kindlasti on vaja aga selgitada kilpnäärme seisund. Peale endokrinoloogi juures käimist tulge konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos