käe suremine 11.02.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Ei tea kas sai õige arstipoole aga proovime. Nimelt 2002 jaanuaris kukkusin ja murdsi käeluu, labakäe pealt ja väiksest näpust ca 4cm kaugusel"muna" juurest.loodan et siate aru. Olin kipsis 2k, hilejem ca poole aasta prast tundsin et kätt keerata on väga valus, läksin kotrollile ja avastati et luu"muna juurest" on pikem ja segab, tehti väike kirurgiline opetarsioon, 5 mõne mm haava on. nüüd, juba mõned kuud on nii et ärkad öösel ülesse kuna ei tunne labakätt. Kuna magan selili siis see käsi on mul kõhu peal. Kui seda raputan või katsun siis ei tunne midagi. Hakkab taastuma kui raputan, ja mõne sek on kõik taas korras.
Kas seda võis põhjustada kanüül, mis oli mul nov u nädal aega, ja peale seda ära võmist oli käsi nii mõnigi aeg valus aj veresoon liikus naljakalt. (nov sünnitasin ja kuna oli keiser siis ka kauem kanüüli otsas)
Kelle poole peaks pöörduma või see norm

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Labakäe väikeste luude murd käe tundetust ei põhjusta.
Tuleks pöörduda neuroloogi poole.

Dr. Ain Pajos 6 748 591