tõmblused siin-seal 08.02.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kas kerged tõmblused-võbelused keha erinevates piirkondades ja ka peas vasaku oimu piirkonnas peaksid panema muret tundma või on tegu lihtsalt lihaspingest tingitud häiretega? Eelkõige mõtlen just meelekohas toimuvat.Lihaspingetega on tegu küll pikema aja vältel olnud ja just rohkem vasakul poolel, ka pea vasak pool kipub häireid andma.Olen 49 a naine.
Aitäh, kui leiate võimaluse vastata.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere!
Arvestades teadaolevat informatsiooni, jääb mulje, et tegemist on tõepoolest lihaspingest tingitud vaevustega. Kuna Te kirjutate, et pea vasak pool kipub ka häireid andma, soovitan Teil siiski pöörduda neuroloogi vastuvõtule. Ilma haiget nägemata pole siiski täpseid diagnoose ega haiguste põhjuseid võimalik öelda.