peavalu ja tuim keel 16.01.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Minu abikaasa kukkus kolm kuud tagasi ja tal oli näo trauma-põsesarna vigastus.Tehti operatsioon sarnaluud tõmmati tagasi ja kulmu kohale pandi titaanplaat.Ta on 35a. ja ei ole elus kunagi pea valutanud-paar päeva tagasi algasid tal hirmsad peavalud(kuklas ja üldse valutas kogu pea)Perearst arvas, et valud on seotud mõne viirusega, soovitas juua coldrex-i.Eile muutus tal pool keelt tuimaks,nagu oleks halvatud.Ei saa neelata ja segab natuke rääkimist.Kardan, et kõige selle taga on ikkagi see trauma,kas peaks laskma kompuutriga uurida.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui abikaasal palavikku ei ole ja elate Tallinnas, minge Mustamäe Haiglasse valveneuroloogi vastuvõtule - seal saab vajadusel teha ka kompuutertomograafia'

Dr. Ain Pajos