valuhoog käes 12.01.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, Mul on suur mure:
Üsna tihti käib paremas käes läbi pisteline valuhoog koos käe võpatamisega.
Lisaks veel stressi- ja pingeolukorras käsi ei allu kontrollile (näit. probleem kirjutamisega). Kusjuures selliseid olukordi on palju. Olen 28-aastane ja ei tahaks sellise probleemiga elu lõpuni olla. Kas on võib-olla raviks mingeid võimalusi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjusi võib olla mitu. Minge neuroloogi vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos