Imelikud valud 15.12.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minu nimi on Indrek.
Olen juba paar nädalat olnud pidevas stressis ja viimastel päevadel on lihased ja liigesed valutama hakanud ning ka väike palavik mind juba paar nädalat piinanud. Kas on võimalik et need on närvidega seotud või näiteks et kujutan endale ise seda ette? Jään ootama teie vastust.

Ps! See on ikka tore et te niimoodi siin küsimustele vastate

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere!
Vastuseks Teie küsimusele võin öelda, et palavikuga kulgevaid närvihaigusi on vähe ja neid esineb küllaltki harva. Sellepärast soovitan Teil esmalt pöörduda perearsti poole, et välja selgitada palaviku põhjus. Kui lihaste ja liigeste valud süvenevad ja/või lisandub ka nõrkustunne, siis tuleks ikkagi ka neuroloogiga konsulteerida. See on esialgse informatsiooni põhjal kõik, mida saan Teile soovitada.