Parema reie nahk valutab... 11.12.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Alates tuharapiirkonnast kuni põlvepiirkonnani, ning on eriliselt külmatundlik(määrimisel jaheda voltaren geeliga tundus eriliselt valus)
Kas see võib tulla külmetusest või istuvast tööviisist? Ja kui kiiresti see paraneb, sest istumine on valulik...Ja kas ibumax võiks aidata?
Tänan vastuse eest!
30-a naine

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tegemist on närvijuure ärritusega ja seda võib soodustada istuv tööviis, vähene kehaline aktiivsus jne.
Vaevuste püsimisel soovitan Teil minna neuroloogi visiidile, esmaabiks sobib Ibumaks väga hästi, annus võiks olla 400mg 3 korda päevas.