valu peas 01.12.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kolm nädalat tagasi algas vasakul pool peas tuim valu. See on kord kuklas, siis põses, alumises lõualuus, silma all, kõrva juures, viimastel päevadel kõige enam oimu kohas.Valu ei ole pidev, kuid annab iga päev endast mitmeid kordi märku-selline tuim, vahepeal nagu suriseks, vahest pinges. Muid kaebusi ei ole.Perearst arvas, et kolmiknärvipõletik ja kirjutas Diclofenac-radiopharmi 25 .Kuna sünnitasin 2 kuud tagasi ja toidan nüüd last rinnaga, siis ei julge neid tablette siiski võtta, sest infolehel on kirjas, et erituvad rinnapiima. Arst soovitas võtta ühel päeval 3 tabletti ära ja edasi vastavalt vajadusele.Mulle tundub aga selline ravi vähe mõjuv.Nii et praegu ei ravigi. Tavaline paratsetamool valu ära võtnud ei ole. Milline oleks antud olukorras siiski parim lahendus ja kas tegu võib olla hoopis mingi muu haigusega?
Tänan!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu ei anna järele, tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos