MURE 24.10.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere DR. OTSALT MUL ON MURE ÄKKI TULEB KÄTTESSE SELLINE TUIMUS ET MA EI TUNNE OMA KÄSI NAGU OLEKS TEGU HALVATUSEGA SEE TULEB NII OOTAMATULT VIIMATI OLID MÕLEMAD KÄED JA SIIS KANDUS ÜLE TERVE NÄO JA KÄED TÕMBUSID KA KRAMPPI KUTSUSIN KIIRABI PANDI SÜST JA SIIS HAKKAS JÄRELE ANDMA. NEUROLOOG ÜTLES , ET MA PEAN MINEMA PSÜHIAATRIA JUURDE.MILLEST MUL VÕIB SELLINE ASI TULLA. VÄGA TÄNAN VASTUSE EEST OOTAN.AIGI

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tänan Teid küsimuse eest!
Teie poolt esitatud kirjelduse alusel on ka minu arvamus, et tegemist on ärevuse tõusu ja nn. paanikahooga. Diagnoos kinnitub siiski arsti vastuvõtul.
Vajadusel ajakohase medikamentoosse ravi ning psühholoogilise nõustamise võik tõesti korraldada psühhiaater.