peavalud 25.09.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Ma ei teadnud millise arsti poole pöörduda kliinik.ees niisiis otsustasin Teilt nõu küsida. Olen 18 aastane neiu. Juba mai kuust (2003) on mul pea valutanud ja ainult vasakult poolt. Igapäev valutab, vahel vähem vahel rohkem. Kui just ei valuta, siis on selline tunne, nagu oleksin purjus:pea kumiseb ja hõljun pilvedes. Viimasel ajal olen pannud tähele, et kui keegi minuga räägib, siis ma ei saa enam mingi hetk sõnadest aru, kõik kumiseb ja ma pean paluma korrata. Täna jälle pea valutab, ikka vasakult poolt ja vasak silm on paistes. Silma pealt ja alt katsudes on natuke valus. Kas mul võib olla kasvaja? (suguvõsas/peres on juba vähemalt 4 põlve meil vähk olnud) Võtan juba üle aasta ka Logesti pille. Kas see võib olla tingitud nendest? (kui ma pille võtma hakkasin, siis küll mingeid peavalusid polnud üle poole aasta ja tabletivabal 7mel päeval ikka pea kumiseb ja valutab) Kas ma peaksin muretsema? Millest see kõik võib olla tingitud? Arsti juures pole käinud ja siin kus mina elan ei ole mõtet minna ka, sest perearst ei ravi vaid kirjutab umbes rohtusid välja. Kogemused selles suhtes: olin poolteist aastat tagasi haiglas mononucleosiga. Arst ütles, et mul on allergia, siis pakkus põskkoopa põletikku ja lõpuks angiini, kuid mitte seda õiget haigust.
Ehk oskate aidata oma nõuga.

Suured tänud
Tiina

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks siiski minna arsti (neuroloogi) vastuvõtule sest eeltoodu alusel mingit konkreetset ravi määrata ei saa.
Dr. Ain Pajos