Kaela-kukla valu 26.06.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere Dr. A.Pajos mul selline mure, küsimus. Nimelt mõned kuud tagasi ma kukkusin treppist alla, midagi hullu nagu kohe ei olnud. Kuid nüüd on hakkanud kaelavalud, pinge kaelas. Isegi magamisega on mõningaid probleeme, ei leia seda head asendit kaela jaoks. See on kestnud nii mõned kuud, väikeste vaheldustega. Käidin hiljuti masööri juures, et ehk aitab kuid tundub et ei mõjunud. Isegi läks nagu hullemaks, mida ma peaks ettevõtma. Palud andke nõu kuidas toimida. Olen 26 aastane noor neiu ja ei tahaks kogu aeg selle all kannatada. Lugupidamisega noor neiu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks teha rõ. ülesvõtted kaelalülidest (saatekirja saab anda perearst).
Seejärel neuroloogi konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos