hüpoksia...aga mida ette võtta? 16.06.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

minu 17 a. tütrel oli märtsis minestushoog, enne seda juhtus see elmise aasta septembris...hakkasin murte tundma, et kas peaks pöörduma arsti poole, kuna selliseid asju on juhtunud ka varem, kuigi vahed olid siis 3-4 a. tema enda sõnul hakkab tal nii ruttu paha , et ei jõua seda isegi öelda.... kiirabi ütleb, et kasvav organism ja söögu korralikult, kuid mind see ei rahulda eriti, mis saab , kui ta minestab kunagi kusagile ja abi ei ole võtta..seni on alati keegi juhtunud läheduses olema..... mida teha , et seda vältida? Peaksin ka lisama siia, et laps oli 4a. tagasi tartu lastehaigla neuroloogia osak. sees uuringutel, kuid midagi ei leitud.....mida ette võtta?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleb tõenäoliselt teha EEG uuring. Saatekirja saamiseks pöörduge perearstile.

Dr. Ain Pajos