hüpofüüsi adenoom 13.06.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 29 a naine. 4 aastat tagasi diagnoositi mul hüpofüüsi adenoom. Mind ravinud on ainult naistearst - sõin promokriptini tablette, et oleks võimalik last saada. Ta on saatnud mind ka neuroloogide konsultatsioonile, kes ütlevad, et kui lõikama peab, siis nemad jah lõikavad. Rohkem ei oska nad midagi ütelda.

Kas hüpofüüsi adenoomi on võimalik kuidagi ravida, või piisab promokriptini võtmisest? Kas te teate, ehk on mõni konkreetne arst, kes sellega enne kokku oleks puutud (nendel neuroloogidel, kelle juures mina käinud olen, sellist konkreetset kogemust ei olnud)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Teil tuleb pöörduda endokrinoloogi poole.

Dr. Ain Pajos