huulte/suu ümbruse värin 26.05.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 35a naine. Probleemiks on huulte ja suu ümbruse värin naeratamisel/naermisel /ca 3 aastat/. Rahulikul rääkimisel värinat ei ole, aga emotsionaalselt väljendades läheb naeratus nagu grimassiks ja 'vajub ära'. Viimasel ajal on asi hullemaks läind. Lisaks tundub mulle, et parem näo pool /suu juurest/ on natuke erinev /nagu paistes/ ja silm on natuke suurem. Olen saanud kilpnäärme ületalitluse pärast 2x radiojoodravi (viimati 1a tagasi) ning praegu võtan ravimitest türoksiini. Selline värin on olnud nii üle-kui alatalitluse ajal ja ka siis kui kilpnäärme analüüs korras oli, et kilpnäärme 'süüks' seda arvata vist ei saa. Mis ma peaks tegema ?
Ette tänades
Tiina

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui probleem mõjutab elukvaliteeti, tuleks minna neuroloogi vastuvõtule. Vastutahteliste tõmbluste põhjuseid on mitmeid.

Dr. Ain Pajos