Xanax TM XR 20.05.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen Käinud Teie vastuvõtul. Mul on migreen ja unehäired. Peavalusid on tunduvalt harvem. Aitäh, siianii on Teie poolt soovitatud ravimid mulle tulemusi andnud. kasutan Clotam ja Xanax TM XR .Perearst aga ei taha kirjutada välja Xanax TM XR ravimit, kuna ütleb, et nii pikka aega ( 7 kuud) ei või seda kasutada. Mida soovitate Teie?
Tänan tähelepanu eest.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere! Aitäh pöördumast.
Xanaxit võib kasutada ka kauem. Kõik sõltub ravimi annusest ja kui efektiivselt ta aitab. Kui Teile ravim sobib, siis ei näe mingit põhjust selle muutmiseks. Kuid võib-olla oleks võimalik ravimi annust vähendada või isegi ravi lõpetada. Võiksite tulla minu konsultatsioonile.