Tere,olen 59 aastane treener , aasta otsa valutab vasak õlg , kael,kukal,kätt ei saa tõsta kõrgele, lasin teha röntgenpildi - ostoekondroos ,perearst ütles et oled vana ja kulunud ,edasi kuhugi ei saatnud ,mida ikkagi teha+ 17.09.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, kirjutan uuesti - aasta otsa valutab vasaku käe õlg ,valupunkt on ka õla keskel külje peal ,vasakul kaelas , kuklas, perearst tegi röntgenpildi -osteokondroos -ütles et olen vana ja kulunud ,rohkem midagi ei teinud ,vaja abi...

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist õlavart tõstva lihase kõõluse otsa kroonilise põletikuga. Valu kestabki kaua. Aitab hormoonisüst kõõlusesse. Vajalik on pidev võimlemine - lamades haarata terve käega haige käe randmest ja teha siis mõlema käega ringjaid liigutusi üle pea valu piirini. ja nii mitu korda päevas.

Tel. 6748591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika