Alaselja (ristluu) probleem 08.09.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas valu ristluu piirkonnas (eriti vasakul poolel), selle kiirgumine vasaku reie välimisele küljele ja vulvapiirkonna valu pika aja jooksul võiks kuuluda neuroloogi pädevusse või on see valuarsti probleem? Eriti on häirinud vulvapiirkonna põletavad valud, mis kestavad 8-12 tundi, ka äkilised valusööstud kubemes ja jala nõrkus.
Proovitud ravi nii kuseelundite põletike kui ka günekoloogiliste võimalike probleemide suhtes. Viimaste suhtes on analüüsid tehtud ja probleeme ei ole diagnoositud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on nn. kroonilise neuropaatilise valuga millega tegelevad nii neuroloogid kui valuarstid. Tuleks minna vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika