Valud nimmepiirkonnas, mis kiirgub mõlemasse jalga. 27.01.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Soovin MRT uuringu lahtiseletamist ja ravi võimalusi. Uuringu tulemused saatsin failiga.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Uuringul ilmneb nimmelülidevahelise kõhrketta (L5-S1) osaline kahjustus ja väljasopistus võimaliku närvijuure kompressiooniga vasakul. Ravi sõltub kaebustest ja läbivaatuse leiust. Määrab neuroloog

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika