Näo osaline halvatus, mis möödub 10-30 minutiga 01.04.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Peale tugevamat nuuskamist (nina vaheseina deformatsioon) märkasin, et aegajalt vasak pool näost muutub tuimaks (ülahuul ja vasakpoolne põskkoopa piirkonda kuni vasakpoolse silma launi) ning suhu tekib metalli maitse. Peale tuimust hakkas sama piirkond kihelema nagu käsi, mille peal oled öösel kogemata maganud ja verevarustus on olnud häiritud. Ühesõnaga nagu sipelgad näriks ja piirkond läheb kuumaks. Varem möödus selline halvatus 10 minutiga ja sellele eelnes nuuskamine. Täna kestis see kuni 30 minutit, kuid seda ka nuuskamata.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on neuroloogilise probleemiga ja vajab lisauuringuid. Pöörduge EMOsse kui kordub.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika